Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > RB751S-40DP-TP
Tono Tono
Maori
1522027Ataata RB751S-40DP-TPMicro Commercial Components (MCC)
RB751S-40DP-TP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RB751S-40DP-TP
  • Whakaahuatanga
    DIODE SCHOTTKY 40V 30MA 0201
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    370mV @ 1mA
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    40V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0201
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RB751S-40DP-TPMSTR
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    125°C (Max)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Schottky 40V 30mA Surface Mount 0201
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    500nA @ 30V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    30mA
  • Capacitance @ Vr, F
    2pF @ 1V, 1MHz