Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMAJ13A-TP
Tono Tono
Maori
466165Ataata SMAJ13A-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ13A-TP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SMAJ13A-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 13V 21.5V DO214AC
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    13V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    21.5V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AC (SMA)
  • Raupapa
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    DO-214AC, SMA
  • Ētahi Ingoa
    SMAJ13A-TPMSCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    18.6A