Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMAJ14A-TP
Tono Tono
Maori
4467786Ataata SMAJ14A-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ14A-TP
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    SMAJ14A-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 14V 23.2V DO214AC
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    14V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    23.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    SMAJ14A-TPMSTR
    SMAJ14ATP
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TA)
    17.2A