Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMAJ15A-TP
Tono Tono
Maori
437321Ataata SMAJ15A-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ15A-TP
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    SMAJ15A-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    15V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    24.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    16.7V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    SMAJ15A-TPMSTR
    SMAJ15ATP
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TA)
    16.4A