Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMAJ45A-TP
Tono Tono
Maori
3485492Ataata SMAJ45A-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMAJ45A-TP
  • Tau Wae
    SMAJ45A-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 45V 72.7V DO214AC
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    45V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    72.7V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    50V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Raupapa
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Ētahi Ingoa
    SMAJ45A-TPMSCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TA)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    5.5A