Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMAJ85CA-TP
Tono Tono
Maori
4356298Ataata SMAJ85CA-TPMicro Commercial Co
SMAJ85CA-TP
  • Tau Wae
    SMAJ85CA-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    94.4V
  • Tuhinga o mua - Breakover
    1
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    85V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    DO-214AC (SMA)
  • Momo
    Zener
  • Raupapa
  • RoHS Tūnga
    Cut Tape (CT)
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    400W
  • Power - Peak Pulse
    2.9A
  • Ko te poari
    DO-214AC, SMA
  • Ētahi Ingoa
    SMAJ85CA-TPMSCT
    SMAJ85CATP
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    SMAJ85CA-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    137V