Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > SMAZ20-TP
Tono Tono
Maori
5561949Ataata SMAZ20-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMAZ20-TP
  • Tau Wae
    SMAZ20-TP
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 20V 1W DO214AC
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    20V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.2V @ 200mA
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AC (SMAJ)
  • Raupapa
  • Mana - Max
    1W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Ētahi Ingoa
    SMAZ20-TPMSDKR
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    15 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 20V 1W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    500nA @ 15.2V