Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > SMAZ6V8-TP
Tono Tono
Maori
6959313Ataata SMAZ6V8-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMAZ6V8-TP
  • Tau Wae
    SMAZ6V8-TP
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 6.8V 1W DO214AC
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    6.8V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.2V @ 200mA
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AC (SMAJ)
  • Raupapa
  • Mana - Max
    1W
  • Ētahi Ingoa
    SMAZ6V8-TPMSCT
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    2 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 6.8V 1W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMAJ)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    5µA @ 4V