Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMBJ16CA-TP
Tono Tono
Maori
6705768Ataata SMBJ16CA-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMBJ16CA-TP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SMBJ16CA-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 16V 26V DO214AA
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    16V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    26V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    17.8V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AA (SMB)
  • Raupapa
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
    SMBJ16CA-TPMSCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    23.1A