Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMCJ30A-TP
Tono Tono
Maori
1808598Ataata SMCJ30A-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMCJ30A-TP
  • Tau Wae
    SMCJ30A-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    30V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    SMCJ30A-TPMSCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
    31A