Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMCJ78A-TP
Tono Tono
Maori
3952170Ataata SMCJ78A-TPMicro Commercial Components (MCC)
SMCJ78A-TP
  • Tau Wae
    SMCJ78A-TP
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 78V 126V DO214AB
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    78V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    126V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Ētahi Ingoa
    SMCJ78A-TPMSDKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
    11.9A