Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > 1N5347CE3/TR12
Tono Tono
Maori
1N5347CE3/TR12
  • Tau Wae
    1N5347CE3/TR12
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 10V 5W T18
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    10V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.2V @ 1A
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    T-18
  • Raupapa
  • Mana - Max
    5W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    T-18, Axial
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae (Max) (Zzt)
    2 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 10V 5W ±2% Through Hole T-18
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    5µA @ 7.2V