Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > 1N5419US
Tono Tono
Maori
1N5419US
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1N5419US
  • Whakaahuatanga
    DIODE GEN PURP 500V 3A D5B
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.5V @ 9A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    500V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D-5B
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    250ns
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    E-MELF
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    -65°C ~ 175°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Momo Tono
    Standard
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Standard 500V 3A Surface Mount D-5B
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    1µA @ 500V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    3A
  • Capacitance @ Vr, F
1N5419
1N5419
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 500V 4.5A AXIAL
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga:
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 500V 3A B-MELF