Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > APT10M11JVRU2
Tono Tono
Maori
1961770Ataata APT10M11JVRU2Microsemi
APT10M11JVRU2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT10M11JVRU2
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 100V 142A SOT227
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    4V @ 2.5mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-227
  • Raupapa
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    11 mOhm @ 71A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    450W (Tc)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Ētahi Ingoa
    APT10M11JVRU2MI
    APT10M11JVRU2MI-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    32 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    8600pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    300nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    100V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 100V 142A (Tc) 450W (Tc) Chassis Mount SOT-227
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    142A (Tc)