Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - IGBT - Kotahi > APT15GT60BRDQ1G
Tono Tono
Maori
1557852Ataata APT15GT60BRDQ1GMicrosemi
APT15GT60BRDQ1G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
180+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT15GT60BRDQ1G
  • Whakaahuatanga
    IGBT 600V 42A 184W TO247
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    600V
  • Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic
    2.5V @ 15V, 15A
  • Tauira Whakamātautau
    400V, 15A, 10 Ohm, 15V
  • Td (i / atu) @ 25 ° C
    6ns/105ns
  • Te Whakawhiti Energy
    150µJ (on), 215µJ (off)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-247 [B]
  • Raupapa
    Thunderbolt IGBT®
  • Mana - Max
    184W
  • Paa / Case
    TO-247-3
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    32 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Standard
  • Momo IGBT
    NPT
  • Puta Taui
    75nC
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    IGBT NPT 600V 42A 184W Through Hole TO-247 [B]
  • I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm)
    45A
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    42A