Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > APT19M120J
Tono Tono
Maori
865442Ataata APT19M120JMicrosemi
APT19M120J
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    APT19M120J
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 1200V 19A SOT-227
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 2.5mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    ISOTOP®
  • Raupapa
    POWER MOS 8™
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    530 mOhm @ 14A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    545W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    9670pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    300nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    1200V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 1200V 19A (Tc) 545W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    19A (Tc)