Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - IGBT - Kotahi > APT25GR120SSCD10
Tono Tono
Maori
2138046Ataata APT25GR120SSCD10Microsemi
APT25GR120SSCD10
  • Tau Wae
    APT25GR120SSCD10
  • Whakaahuatanga
    IGBT 1200V 75A 521W D3PAK
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    1200V
  • Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic
    3.2V @ 15V, 25A
  • Tauira Whakamātautau
    600V, 25A, 4.3 Ohm, 15V
  • Td (i / atu) @ 25 ° C
    16ns/122ns
  • Te Whakawhiti Energy
    434µJ (on), 466µJ (off)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    D3Pak
  • Raupapa
  • Mana - Max
    521W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Standard
  • Momo IGBT
    NPT
  • Puta Taui
    203nC
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    IGBT NPT 1200V 75A 521W Surface Mount D3Pak
  • I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm)
    100A
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    75A