Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > APT29F100B2
Tono Tono
Maori
4883780Ataata APT29F100B2Microsemi
APT29F100B2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT29F100B2
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 1000V 30A T-MAX
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 2.5mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    T-MAX™ [B2]
  • Raupapa
    POWER MOS 8™
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    440 mOhm @ 16A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    1040W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-247-3 Variant
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    8500pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    260nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    1000V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 1000V 30A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2]
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    30A (Tc)