Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > APT2X50DC60J
Tono Tono
Maori
2720884Ataata APT2X50DC60JMicrosemi
APT2X50DC60J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT2X50DC60J
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE 600V 50A SOT227
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    1.8V @ 50A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    600V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-227
  • Tere
    No Recovery Time > 500mA (Io)
  • Raupapa
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    0ns
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Ētahi Ingoa
    APT2X50DC60JMI
    APT2X50DC60JMI-ND
  • Momo Tae
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Silicon Carbide Schottky
  • Te Whirihoranga Diode
    2 Independent
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 600V 50A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    1mA @ 600V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    50A