Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > APT30M85BVFRG
Tono Tono
Maori
2444532Ataata APT30M85BVFRGMicrosemi
APT30M85BVFRG
  • Tau Wae
    APT30M85BVFRG
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 300V 40A TO-247
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    4V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-247 [B]
  • Raupapa
    POWER MOS V®
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    85 mOhm @ 500mA, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    300W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-247-3
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    4950pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    195nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    300V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 300V 40A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    40A (Tc)