Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Transistors - IGBT - Kotahi > APT50GT120B2RG
Tono Tono
Maori
3723789Ataata APT50GT120B2RGMicrosemi
APT50GT120B2RG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT50GT120B2RG
  • Whakaahuatanga
    IGBT 1200V 94A 625W TO247
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    1200V
  • Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic
    3.7V @ 15V, 50A
  • Tauira Whakamātautau
    800V, 50A, 4.7 Ohm, 15V
  • Td (i / atu) @ 25 ° C
    24ns/230ns
  • Te Whakawhiti Energy
    2330µJ (off)
  • Raupapa
    Thunderbolt IGBT®
  • Mana - Max
    625W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-247-3
  • Ētahi Ingoa
    APT50GT120B2RGMI
    APT50GT120B2RGMI-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Standard
  • Momo IGBT
    NPT
  • Puta Taui
    340nC
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    IGBT NPT 1200V 94A 625W Through Hole
  • I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm)
    150A
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    94A