Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > APT58M50JU2
Tono Tono
Maori
6529495Ataata APT58M50JU2Microsemi
APT58M50JU2
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    APT58M50JU2
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 500V 58A SOT227
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 2.5mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-227
  • Raupapa
    POWER MOS 8™
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    65 mOhm @ 42A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    543W (Tc)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    32 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    10800pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    340nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    500V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 500V 58A (Tc) 543W (Tc) Chassis Mount SOT-227
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    58A (Tc)