Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > APT60M60JFLL
Tono Tono
Maori
6084784Ataata APT60M60JFLLMicrosemi
APT60M60JFLL
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT60M60JFLL
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 600V 70A SOT-227
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 5mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    ISOTOP®
  • Raupapa
    POWER MOS 7®
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    60 mOhm @ 35A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    694W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    SOT-227-4, miniBLOC
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    23 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    12630pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    289nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    600V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 600V 70A (Tc) 694W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    70A (Tc)