Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > APT6M100K
Tono Tono
Maori
APT6M100K
  • Tau Wae
    APT6M100K
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 1000V 6A TO-220
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220 [K]
  • Raupapa
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    2.5 Ohm @ 3A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    225W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • Ētahi Ingoa
    APT6M100KMI
    APT6M100KMI-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    1410pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    43nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    1000V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    N-Channel 1000V 6A (Tc) 225W (Tc) Through Hole TO-220 [K]
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    6A (Tc)