Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - IGBT - Modules > APT75GP120JDQ3
Tono Tono
Maori
5226438Ataata APT75GP120JDQ3Microsemi
APT75GP120JDQ3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    APT75GP120JDQ3
  • Whakaahuatanga
    IGBT 1200V 128A 543W SOT227
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    1200V
  • Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic
    3.9V @ 15V, 75A
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    ISOTOP®
  • Raupapa
    POWER MOS 7®
  • Mana - Max
    543W
  • Paa / Case
    ISOTOP
  • Ētahi Ingoa
    APT75GP120JDQ3MI
    APT75GP120JDQ3MI-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC Thermistor
    No
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    32 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce
    7.04nF @ 25V
  • Whakauru
    Standard
  • Momo IGBT
    PT
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    IGBT Module PT Single 1200V 128A 543W Chassis Mount ISOTOP®
  • I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max)
    1.25mA
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    128A