Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Pouaka - Rectifiers Bridge > APTDF200H20G
Tono Tono
Maori
APTDF200H20G
  • Tau Wae
    APTDF200H20G
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max)
    200V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    3V @ 200A
  • Hangarau
    Standard
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SP6
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    SP6
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • Momo Tae
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Single Phase
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V Chassis Mount SP6
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    150µA @ 1200V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    285A