Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Whakaritea > APTM100VDA35T3G
Tono Tono
Maori
APTM100VDA35T3G
  • Tau Wae
    APTM100VDA35T3G
  • Whakaahuatanga
    MOSFET 2N-CH 1000V 22A SP3
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5V @ 2.5mA
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SP3
  • Raupapa
    POWER MOS 7®
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    420 mOhm @ 11A, 10V
  • Mana - Max
    390W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    SP3
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    5200pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    186nC @ 10V
  • Momo FET
    2 N-Channel (Dual)
  • FET Pānga
    Standard
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    1000V (1kV)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP3
  • I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
    22A