Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > CPT600150A
Tono Tono
Maori
CPT600150A
  • Tau Wae
    CPT600150A
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE 150V TO244AB
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    850mV @ 300A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    150V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-244AB
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    TO-244AB
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    Schottky
  • Te Whirihoranga Diode
    1 Pair Common Anode
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 300A Chassis Mount TO-244AB
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    7mA @ 150V
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    300A