Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LX8385A-33CDD
Tono Tono
Maori
133309
LX8385A-33CDD
  • Tau Wae
    LX8385A-33CDD
  • Whakaahuatanga
    IC REG LIN 3.3V 3A TO263 POWER
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1.3V @ 3A
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    10V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-263, Power
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • PSRR
    83dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-263, Power
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Nama - Whakaputa
    3A