Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > M15KP240CA
Tono Tono
Maori
652488Ataata M15KP240CAMicrosemi Corporation
M15KP240CA
  • Tau Wae
    M15KP240CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 240VWM 388VC DO204AR
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    267V
  • Tuhinga o mua - Breakover
    1
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    240V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    DO-204AR
  • Momo
    Zener
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    15000W (15kW)
  • Power - Peak Pulse
    39A
  • Ko te poari
    DO-204AR, Axial
  • Ētahi Ingoa
    1086-3313-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    M15KP240CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 240VWM 388VC DO204AR
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    388V