Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > M5KP20CA
Tono Tono
Maori
2014609Ataata M5KP20CAMicrosemi Corporation
M5KP20CA
  • Tau Wae
    M5KP20CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    22.2V
  • Tuhinga o mua - Breakover
    1
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    20V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    5000W (5kW)
  • Power - Peak Pulse
    154A
  • Ko te poari
    DO-204AR, Axial
  • Ētahi Ingoa
    1086-3449-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    M5KP20CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AR
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    32.4V