Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > M5KP30CA
Tono Tono
Maori
5842915Ataata M5KP30CAMicrosemi
M5KP30CA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    M5KP30CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 30V 48.4V DO204AR
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    30V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    48.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-204AR, Axial
  • Ētahi Ingoa
    1086-3469-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    103A