Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MA5KP16A
Tono Tono
Maori
5843587Ataata MA5KP16AMicrosemi
MA5KP16A
  • Tau Wae
    MA5KP16A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 16V 26V DO204AR
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    16V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    26V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    17.8V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-3903-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    192A