Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MA5KP33AE3
Tono Tono
Maori
86805Ataata MA5KP33AE3Microsemi
MA5KP33AE3
  • Tau Wae
    MA5KP33AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 33V 53.3V DO204AR
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    33V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Power - Peak Pulse
    5000W (5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-3940-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    94A