Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MALCE17AE3
Tono Tono
Maori
553754
MALCE17AE3
  • Tau Wae
    MALCE17AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 17V 27.6V CASE-1
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    17V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    27.6V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    18.9V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-4064-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    54A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz