Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MART100KP110A
Tono Tono
Maori
602774Ataata MART100KP110AMicrosemi
MART100KP110A
  • Tau Wae
    MART100KP110A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    110V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    216V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    122V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Case 5A (DO-204AR)
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    100000W (100kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-204AR, Axial
  • Ētahi Ingoa
    1086-5128-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)