Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MART100KP150A
Tono Tono
Maori
1448104Ataata MART100KP150AMicrosemi
MART100KP150A
  • Tau Wae
    MART100KP150A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 150V 296V CASE 5A
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    150V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    296V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    167V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - Peak Pulse
    100000W (100kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-5140-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)