Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMBG48CAE3
Tono Tono
Maori
5799419Ataata MASMBG48CAE3Microsemi
MASMBG48CAE3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
177+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MASMBG48CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    48V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    77.4V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    53.3V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMBG (DO-215AA)
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-5365-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    7.7A