Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCG36CAE3
Tono Tono
Maori
907268
MASMCG36CAE3
I roto i te taonga
141+
  • Tau Wae
    MASMCG36CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    36V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    58.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    40V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMCG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-5755-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    25.8A