Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCG90CAE3
Tono Tono
Maori
MASMCG90CAE3
I roto i te taonga
141+
  • Tau Wae
    MASMCG90CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 90V 146V DO215AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    90V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    146V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    100V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMCG (DO-215AB)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Ētahi Ingoa
    1086-5843-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    10.3A