Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCJ12AE3
Tono Tono
Maori
1944095Ataata MASMCJ12AE3Microsemi
MASMCJ12AE3
I roto i te taonga
157+
  • Tau Wae
    MASMCJ12AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    12V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    19.9V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-5951-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    75.3A