Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCJ150AE3
Tono Tono
Maori
1424709Ataata MASMCJ150AE3Microsemi
MASMCJ150AE3
I roto i te taonga
157+
  • Tau Wae
    MASMCJ150AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 150V 243V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    150V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    243V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    167V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-5967-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    6.2A