Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCJ18AE3
Tono Tono
Maori
2155817Ataata MASMCJ18AE3Microsemi
MASMCJ18AE3
I roto i te taonga
157+
  • Tau Wae
    MASMCJ18AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    18V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    29.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    20V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-5991-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    51.4A