Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCJ26CAE3
Tono Tono
Maori
6349888Ataata MASMCJ26CAE3Microsemi
MASMCJ26CAE3
I roto i te taonga
144+
  • Tau Wae
    MASMCJ26CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    26V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    42.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    28.9V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-6009-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    35.6A