Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCJ33CA
Tono Tono
Maori
269294Ataata MASMCJ33CAMicrosemi
MASMCJ33CA
I roto i te taonga
144+
  • Tau Wae
    MASMCJ33CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    33V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-6020-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    28.1A