Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMCJLCE26AE3
Tono Tono
Maori
3146172Ataata MASMCJLCE26AE3Microsemi
MASMCJLCE26AE3
I roto i te taonga
112+
  • Tau Wae
    MASMCJLCE26AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    26V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    42.1V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    28.9V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-6153-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
    36A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz