Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MASMLJ120CAE3
Tono Tono
Maori
1839222Ataata MASMLJ120CAE3Microsemi
MASMLJ120CAE3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
114+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MASMLJ120CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 120V 193V DO214AB
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    120V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    193V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    133V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-214AB, SMC
  • Ētahi Ingoa
    1086-6403-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    15.6A
  • Capacitance @ Frequency
  • Mahinga Korero
    1
  • Nga tono
    General Purpose
MASMLJ120CA
MASMLJ120CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V DO214AB