Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MP5KE75A
Tono Tono
Maori
5992378Ataata MP5KE75AMicrosemi
MP5KE75A
  • Tau Wae
    MP5KE75A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 75V 121V DO204AL
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    75V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    121V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    83.3V
  • Power - Peak Pulse
    500W
  • Ētahi Ingoa
    1086-6978-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    4.1A