Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD15KP200A
Tono Tono
Maori
2260631Ataata MPLAD15KP200AMicrosemi Corporation
MPLAD15KP200A
  • Tau Wae
    MPLAD15KP200A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 200VWM 322VC PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    1
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    222V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    200V
  • Tuhinga o mua - Breakdown
  • Raupapa
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Ripa Tae - Raatau Rawa
    General Purpose
  • Tiaki Raina Power
    15000W (15kW)
  • Power - Peak Pulse
    47A
  • Ko te poari
    Nonstandard SMD
  • Ētahi Ingoa
    1086-7224-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    MPLAD15KP200A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 200VWM 322VC PLAD
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    322V