Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MPLAD18KP24CA
Tono Tono
Maori
MPLAD18KP24CA
  • Tau Wae
    MPLAD18KP24CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    24V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    PLAD
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    18000W (18kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Nonstandard SMD
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    463A